Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація електронної версії “Словаря української мови” Б.Грінченка (Київ)

Дата події: 29.06.2010 17:00

Книгарня «Є» та команда сайту «Російсько-українські словники» запрошують Вас на презентацію електронної версії “Словаря української мови” Б.Грінченка, що відбудеться 29 червня.

Початок – о 17:00 год.

Завдяки подвижницькій праці Олександра Оксимця, який опрацював всі чотири томи, «Словар» дістав нове життя – буквально одним кліком можна знайти потрібне слово.
Історія «Словаря», який укладала громада, дає нам чіткий сигнал, як треба діяти зараз попри всі «мовні» негаразди – рухатися вперед, спільно творити нове. Так, на сайті розвивається сучасний російсько-український словник, до творення якого можуть долучитися всі охочі. Ця програмна платформа слугуватиме для інших двомовних словників, укладання яких хотіли б започаткувати на зустрічі. Крім того, очікувана зустріч – це слушна нагода прозвітувати про поступ проекту – зараз на сайті майже два десятки оцифрованих словників. Вся колекція «З незамулених джерел» буде презентована учасникам на компакт-дисках. Якісні словники – передумова якісних перекладів, тому неодмінно говоритимемо про те, що і як перекладати, як «не загубити» вдалі перекладацькі знахідки.
Очевидно, що розмова не омине правописних проблем. Ми сподіваємося на активну участь видавництв і часописів, які заводять якісь правописні зміни в своїх виданнях; перекладачів та редакторів; мовознавців, які переймаються правописними проблемами і є прихильниками змін – як метрів, так і молодого покоління, насамперед студентів і аспірантів.
Як ви бачите, напрямок руху сайту – від швидких та зручних словників до сучасного словотворення, не просто обговорення, а оперативне заведення термінів, сполук тощо.
***
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень»

4 відгуків

 1. Сергій

  Цікаво. Але здивувало те, що шукати сайт «Російсько-українські словники» довелося шукати через гугл.

  А чому немає посилання у тексті повідомлення?

 2. Юрій Марченко

  Репортаж на АйСіТіВі — tvline.biz/ru/tv/?id=9104...vp&channel=5 хроноповзунок поставити на 12:20

 3. Сидір

  Де можна придбати цю електронну версію. Жаль, що так пізно заглянув у пошту, а то прийшов би неодмінно і студентів ще б привів із собою!

  Щиро, С.кіраль

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»