Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація електронної поетичної книги Марії Микицей та Юлії Баткіліної «Плетиво» (Івано-Франківськ)

Дата події: 12.11.2017 14:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію електронної поетичної книги Марії Микицей та Юлії Баткіліної «Плетиво» у рамках проекту «Схід-Захід – разом», яка відбудеться 12 листопада. Початок – о 14:00.

Плетиво – це розмова на трьох, це подорож у незвідані електронні землі за новим досвідом, за віртувальним золотим руном! І як в кожній подорожі тут є все – пригоди і небезпеки, магія і дива, відкриття і втрати, радість і смуток, кохання і неминучість розлук, і сподіваня на нову зустріч!
Ці вірші зачарують вас з першої миті – зіткненням поетичних світів, коли дві поетки, розділені не тільки географічно у відстань понад тисячу кілометрів, а й представниці різних поетичних поколінь та літературних шкіл легко і вишукано, наче знайшли якесь чар-зілля, творять неймовірно гармонійний спільний поетичний світ, прекрасне візуальне підтвердження якому знайшла художниця Світлана Чебанова.
Проект «Схід-Захід – разом» поетки започаткували як переконливий доказ того, що Україна – єдина, що відстань – не перешкода, що діалог потрібний, можливий і прекрасний!

Марія Микицей – представниця «Станіславського феномену», авторка трьох поетичних та двох прозових книжок, лауреатка Івано-франківської міської премії ім. І. Франка (2012) в галузі літератури та журналістики за роман «Трофей на довгу пам’ять».
Юлія Баткіліна – харківська письменниця і поетка. Авторка двох прозових книг і однієї поетичної, співзасновниця літературного об'єднання п'ятьох харківських поетес «Networчі».

Адреса Книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»