Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація дитячих книжок Оксани Куценко «Печені яблука» та Івана Андрусяка «28 днів із життя Бурундука» (Запоріжжя)

Дата події: 01.12.2017 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошує дітей та їхніх батьків на презентацію дитячих книжок Оксани Куценко «Печені яблука» та Івана Андрусяка «28 днів із життя бурундука», що відбудеться 1 грудня за участю авторів. Початок – о 19.00.

Оповідання «Печені яблука» – дебют поетки Оксани Куценко в літературі для дітей – вчить радіти кожному дню життя. Адже довкола стільки прекрасного – просто треба вміти його розгледіти.
Літо минуло – й тобі трохи сумно? Визирни з вікна – і ти побачиш, що чарівниця-осінь розфарбувала цієї ночі світ у яскраві кольори. Тож вирушай на прогулянку разом із Малюком і насолодися цим чудовим осіннім днем. А ще не забудь скуштувати духмяних печених яблук!

Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Двадцять вісім днів із життя Бурундука» – один із найуславленіших у сучасній українській літературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до престижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»).
Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, – тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенькового чортика!

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 885 3903
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»