Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація дилогії Володимира Рутківського «Сині води» (Київ)

Дата події: 14.10.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію дилогії Володимира Рутківського «Сині води», яка відбудеться 14 жовтня.

Початок — о 18:00.

Учасники: Володимир Панченко, літературознавець, професор НаУКМА; письменники Зірка Мензатюк, Іван Андрусяк, Анатолій Качан; Наталя Марченко, історик, книгознавець.
Модератор — Леся Воронина, письменниця, директор видавництва «Прудкий Равлик».

Сині Води. Князь бродників (Книга перша).
Рік 1361. Волею долі волинський князь Дмитро Боброк опиняється в епіцентрі подій, що зрештою призводять до битви на Синіх Водах – однієї з найбільших битв в історії давньої України. Вистояти у небезпечній боротьбі йому допомагають троє відчайдушних друзів. Разом з героями роману відомого українського прозаїка Володимира Рутківського “Сині Води” читач не лише зазнає безліч захопливих пригод, а й дізнається, хто врятував великого князя литовського від стріли найманого вбивці, познайомиться з ханом Мамаєм і побуває у стародавньому Києві. А головне – переконається в тому, що потяг до свободи долає будь-які перепони.

Сині Води. Стріли впритул (Книга друга).
Літо 1362 року… Вигорілий український степ завмер у передчутті неминучої битви. Сюди, пильно стежачи за кожними рухом супротивника, повільно сходяться два війська: українсько-литовське під орудою великого князя Ольгерда і татарське, на чолі з братами Хаджибеєм, Котлабугою і Димитром-Солтаном. Зустрілися вони над річкою Сині Води. Разом із героями роману – трьома відчайдухами, що жили в далекому ХУ столітті, читач стане свідком і учасником тих драматичних подій, які змінили хід історії.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»