Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація двотомника Богдана Мельничука «Суд без суду» та «Зек, Вождь і Гарсія Лорка» (Тернопіль)

Дата події: 06.05.2011 17:00

Книгарня «Є» та Літературна агенція «Піраміда» запрошують на презентацію двотомника Богдана Мельничука «Суд без суду» та «Зек, Вождь і Гарсія Лорка», яка відбудеться 6 травня.
Початок – о 17:00.

Богдан Мельничук – письменник, редактор, журналіст, краєзнавець, один із небагатьох сучасних письменників, який пише для театру. Усього поставлено понад 30 його п’єс та інсценізацій. Ініціатор видання і співтворець першого в Україні регіонального чотиритомного “Тернопільського Енциклопедичного Словника”

Новели Б. Мельничука – це частково зізнання на кшталт щоденника, частково розмірковування на зразок статті, частково оповідь на манір притчі. Це – суміш різноманітностей, котрі дають змогу оглянути домену цілого, що вислизає від жанрів певніших (роман, трагедія, поема тощо). У новелах є струнка композиція, чіткий ритм, розклад, розмірність і разом із тим – момент мистецької гри, добрий смак до експерименту, пошук нового. Тексти Б. Мельничука – взірець ємності та стислості слова. Тематика його творчості – глибоке й достовірне розкриття життя сучасного суспільства, безжальний аналіз реальної дійсності, але не тільки.

Модератор зустрічі – Ольга Журат.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 7-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»