Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація десятого ювілейного фестивалю «Бандерштат-2016» (Дніпро)

Дата події: 04.06.2016 18:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію десятого ювілейного фестивалю «Бандерштат-2016», яка відбудеться в суботу, 4 червня. Початок – о 18.00.

У 2016-му році фестиваль українського духу «Бандерштат», що традиційно відбувається в Луцьку, відзначить десяту річницю свого існування. За цей час захід пройшов цілу еволюцію у власному становленні – від локального музичного фестивалю альтернативної музики до одного з найбільших опен-ейр майданчиків країни.

«Бандерштат» – це не лише екскурс в героїчне минуле українського народу, сторінок національно-визвольного руху, а й пропагування сучасного культурного продукту в Україні, а відтак і робота на його майбутнє. Актуальні музичні та літературні тенденції, відомі обличчя сучасників, дискусійні майданчики, спорт та спілкування – все це зібрано під фестивальним брендом БАНДЕРШТАТ, назва якого відсилає нас до культової пісні «Братів Гадюкіних».

За роки існування та проведення «Бандерштату» на фестиваль завітала величезна кількість відомих у різних сферах життя українців: Сашко Положинський, Вахтанг Кіпіані, Олесь Доній, Мустафа Найєм, Майкл Щур, Юрій Луценко, Семен Семенченко, Степан Романів, Олена Білозерька, Юрій Шухевич, Василь Шкляр, Микола Посівнич та інші.

На фестивальній сцені зіграли чимало гуртів із різних регіонів України (Тартак, Скрябін, ТНМК, Onuka, Орест Лютий та інші), Білорусі та навіть Ірландії. Програмне розмаїття фестивалю, яке включає в себе також роботу акустичної та літературної сцени, серію зустрічей з відомими українцями, ветеранами УПА, низку різнопрофільних майстер-класів, історичну реконструкцію та показові виступи з традиційних українських бойових мистецтв, виокремлює фестиваль з-поміж інших схожих дійств.

Представники організаційного комітету фестивалю протягом зустрічі розкажуть про:

— історію створення фестивалю;
— особливості проведення десятого ювілейного фестивалю;
— цікаві історії з життя «Бандерштату».

Також на презентації розіграємо квиток на фестиваль «Бандерштат-2016» за найцікавіше питання. Представники ЗМІ, які будуть присутні на заході, отримають запрошення на «Бандерштат-2016».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Presentation of the 10th anniversary Banderstadt-2016 Festival (Dnipro)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the presentation of the 10th anniversary Banderstadt-2016 Festival. The event will take place on Saturday, June 4.

Beginning at 6 p.m.

In 2016, Banderstadt Festival of Ukrainian spirit traditionally held in Lutsk, celebrates its 10th anniversary. The event started as a local musical festival of alternative music and developed into one of the largest open-air spaces in Ukraine.

At the meeting, representatives of the festival organizing committee will tell of the following issues:

— History of the Festival;
— Details of the organization of the 10th anniversary Festival;
— Interesting facts from the history of Banderstadt.

The guest that will ask the most interesting question will receive a free ticket to Banderstadt-2016. Media representatives to attend the event will get invitations to Banderstadt-2016.

***

Address:
YE Bookstore
15, Hlinky Street
Entrance from the Yevropeyska Square
Tel. (056)7321392

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»