Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація часопису «Україна модерна» (Львів)

Дата події: 25.11.2010 18:30

Книгарня “Є” запрошує Вас на презентацію номеру Міжнародного інтелектуального часопису «Україна модерна» (останнє число 5 (16) — “Перекладаючи культуру / культивуючи переклад”), яка відбудеться 25 листопада.
Початок — о 18.30.

Учасники презентації — основна редколегія часопису:
Ярослав Грицак,
Володимир Маслійчук,
Андрій  Портнов.

Основною тематикою цього числа є проблеми перекладу і перекладності у широкому гуманітарному контексті не лише як тлумачення слів чи текстів, а і як перенесення однієї культури на іншу (зокрема минулого на сучасне), як іншомовні терміни засвоюються українськими медіями і гуманітаристикою, як переклад змінює уявлення про культуру, збагачує / збіднює словниковий запас чи профанує науковість. Пропоноване число часопису є ареною для обговорення болючих тем, зокрема: візій Центральної Європи, архіву часопису «Основа», Голокосту, дискусійних питань, викликаних новими книжками, що пов’язані зі східноєвропейським минулим.

Презентації часопису вже відбулись у Любліні, Києві та Харкові, всюди викликали жваві дискусії, велику кількість учасників та суперечливий пошук істин у проблематиці перекладності та перекладу.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»