Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація астрономічного путівника по Луцьку (Луцьк)

Дата події: 30.06.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на презентацію астрономічного путівника по Луцьку за участю автора проекту, історика Олександра Котиса та дизайнерки видання Катерини Яцушек. Захід відбудеться 30 червня, о 18.30. Путівник видано в рамках проекту COMUS і за підтримки міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk.

Друковане видання проведе читачів найцікавішими місцями в Луцьку, які пов’язують історію міста з астрономією.

«Ідея насправді проста. Знайти в історії міста, його культурній спадщині в широкому сенсі (матеріальна і нематеріальна історія, спадщина) те, що якось відображає присутність астрономії в житті людей. Це може бути астрономічна символіка на іконах чи розписах у храмах, небесні об’єкти у скульптурі, люди з Луцька, які пов’язані з астрономією та інші історичні факти», — пояснив автор путівника Олександр Котис.

Видання містить карту з позначенням локацій, де самому можна оглянути те, що пов’язує науку про небесні явища з культурною спадщиною Луцька.

Путівник має незвичне оформлення. Над ним працювала дизайнерка Катерина Яцушек. Її колажі – авторська ідея, як візуально на папері можна поєднати астрономію з історією.

Під час презентації кожен отримає путівник безкоштовно.

 

Адреса книгарні «Є»:

м. Луцьк,

вул. Лесі Українки, 30.

Тел.: (0332) 72 43 76.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»