Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація арт-буку «Скриня. Речі сили» (Харків, ПУШКІНСЬКА)

Дата події: 18.11.2016 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію арт-буку «Скриня. Речі сили» за участю письменниці Ярини Винницької та художниці Юлії Табенської. Презентація відбудеться у п'ятницю, 18 листопада. Початок —о 18.00.

Колись кожна українка років Із семи починала складати свою весільну скриню, наповнюючи її сорочками, рушниками та іншими «речами сили». Потім Скриня ставала головною дійовою особою весілля – її урочисто всім селом перевозили з дому молодої до нареченого. Сьогодні рідко в якій сім’ї зустрінеш цю берегиню дівочих скарбів. Проте арт-бук «Скриня. Речі Сили» містить те, що колись зберігалось у скрині, а тепер може стати головними національними ідентифікаторами – речі-бренди, створені народним генієм: полтавський рушник, гуцульська кераміка, покутський свічник-трійця, борщівська сорочка.

Ця книжка — неймовірної краси видання: висічка, друк на прозорій та напівпрозорій основі, калька, тиснення золотом. Автори арт-буку розкажуть, які скарби ховались в українській дівочій скрині, де вони шукали елементи традиційного одягу та чому їхнім знахідкам можуть позаздрити найвибагливіші модельєри світу.

Ірина Винницька та Юлія Табенська говоритимуть про зміну культурних стереотипів щодо України, опозицію села і міста, брендування країни. Те, що було вмістом дівочої скрині, має шанс стати новими національними ідентифікаторам — речі-бренди світового рівня, які можна вважати золотою інвестицією України до скарбниці людства.

Адреса книгарні «Є»:
м. Харків,
вул. Пушкінська 50/52,
ст. м. «Архітектора Бекетова».
Тел.: (057) 717-03-99

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»