Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація антології «Потяг надій та інші залізничні сполучення» (Івано-Франківськ)

Дата події: 29.11.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію антології «Потяг надій та інші залізничні сполучення», яка відбудеться 29 листопада.

Початок — о 18:00.

З нагоди 150-річного ювілею першої на території України сучасної залізниці літературознавець Тимофій Гаврилів та дизайнер Юрій Кох підготували до друку антологію «Потяг надій та інші залізничні сполучення», що вийшла у львівському видавництві «ВНТЛ-Класика». Із залізницею зі сполученням, що поєднувало Львів, Краків та Відень, свого часу пов’язувалися великі надії на модернізацію, поступ і культурний трансфер.

Упорядник зібрав під однією обкладинкою «залізничні тексти» українських, австрійських та польських письменників, що охоплюють час у понад сторіччя (Петер Розеґґер, Іван Франко, Франц Кафка, Карл Еміль Францоз, Богдан-Ігор Антонич, Йозеф Рот, Александер Рода Рода, Юліан Тувім, Александер Ґранах, Наталка Білоцерківець, Іван Малкович, Євгенія Кононенко, Юрій Іздрик, Віктор Неборак, Галина Петросаняк, Маріанна Кіяновська, Сергій Жадан та інші). Тексти збірки підібрано у дусі стильового, жанрового і тематичного розмаїття – це і паротяг, що кладе край звичній патріархальній ідилії, і пристрасті у купе вагонів, документальна та фікціональна оповідь. Антологія шкіцує «художню» історію залізниці, від її функції засобу сполучення до арени, на якій розігруються детективні і любовні інтерлюдії.

Презентацію антології «Потяг надій та інші залізничні сполучення» проведуть Тимофій Гаврилів та Галина Петросаняк.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore is happy to invite you to a presentation of anthology Potiah nadii ta inshi zaliznychni spoluchennia (“The Train of Hopes, and Other Rail Services”) on November 29.

Beginning at 18:00.

To commemorate the 150th anniversary of Ukraine’s first modern railroad, literary critic Tymofii Havryliv and designer Yurii Kokh prepared an anthology entitled Potiah nadii ta inshi zaliznychni spoluchennia, printed by the Lviv publishers VNTL-Klasyka. In its time the railroad, which offered service from Lviv to Krakow and Vienna, embodied the great expectations of modernization, progress, and cultural exchange.

***

Address:

YE Culture and Arts Center,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»