Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація альманаху репортажів «Veni. Vidi. Scripsi. Війна. Життя de facto» (Київ)

Дата події: 19.11.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію альманаху «Veni. Vidi. Scripsi. Війна. Життя defacto», що вийшов за результатами IV конкурсу художнього репортажу «Самовидець» ім. Майка Йогансена. Презентація відбудеться 19 листопада. Початок — о 18.30. Модераторка — Олеся Яремчук.

До альманаху «Veni. Vidi. Scripsi. Війна. Життя de facto» увійшли тексти за результатами IV конкурсу художнього репортажу «Самовидець» ім. Майка Йогансена. Ці репортажі – це спроба розібратися у тому, як виглядає життя defacto у часи, коли країна перебуває у стані неоголошеної війни, коли маємо анексовані території, а реальний та задекларований стан справ дійсно відрізняються.

«Тут – тексти про зниклих безвісти військових і відчайдушні пошуки їхніх матерів; про буденне життя та настрої в Криму й на Донеччині; про наступальні операції та те, як це – потрапили у руки до сепаратистів; про те, як люди вчаться жити «опісля», а фрази «покидати дім» та «повертатися додому» набувають іншого сенсу», – зазначає кураторка проекту Олеся Яремчук.

На презентації переможці конкурсу розкажуть про написані репортажі, а лауреатка Єлизавета Гончарова – також про свою майбутню книгу. Окрім того, член журі «Самовидця» Олег Криштопа та кураторка проекту Олеся Яремчук оголосять деталі наступного конкурсу художнього репортажу на тему «Чому я ніколи звідси не поїду».

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»