Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація альманаху “Хіппі у Львові” (Львів)

Дата події: 11.10.2011 18:00

Книгарня “Є” запрошує Вас на презентацію альманаху “Хіппі у Львові”, яка відбудеться 11 жовтня.

Початок — о 18.00.

У презентації візьмуть участь творці книжки — редактор Іван Банах, консультант Ілько Лемко, фоторедактор Алік Олісевич, художник Дмитро “Казік” Кузовкін, автори статей.

“Завдяки своїй закритості, недоступності це середовище тривалий час не “розмивалося” і змогло зберегтися. Сьогодні його учасники, а їх серед авторів альманаху більшість, дають можливість упритул наблизитися до складної теми — історії львівських хіппі. Події охоплюють двадцятирічний період, починаючи від витоків руху — 1967—1968 років, коли вибір для прогресивної молоді був обмежений жорсткими рамками тоталітарного режиму. Найбільш реальним методом протистояння був вихід за рамки, своєрідна духовна еміграція. Очевидно, що це передбачало максимум ідеалізму”.

Іван  Банах

“Народження і тріумф духовної свободи у нашому місті, десятки цікавих подій і неординарних людей — власне, завдяки їм наша епоха залишиться в історії. Події недавнього минулого, герої того часу, спогад про тих, хто любив свободу і боровся за неї, або принаймні прагнув якнайбільше вдихнути її омріяного повітря, — ось квінтесенція цієї книги”.

Ілько Лемко

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»