Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прес-конференція з нагоди заключного етапу Всеукраїнського фестивалю Голландської пересувної академії сценічних мистецтв (Львів)

Дата події: 04.05.2010 12:00

4 травня у книгарні «Є» відбудеться прес-конференція з нагоди заключного етапу Всеукраїнського фестивалю Голландської пересувної академії сценічних мистецтв (MAPA).

Початок — о 12.00.

Вже третій рік нідерландська організація Пересувна академія сценічного мистецтва (Moving Academy for performing Arts — далі MAPA) спільно з Національним центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса подорожують територією України у пошуках молодих митців, які прагнуть створити незалежні театральні формації. З 2007 року розпочато освітній проект “Процесія образів”, що складається з низки розгорнутих майстер-класів (курсів) з арт-менеджменту, проекційної та світлової техніки тощо. У проекті взяли участь понад 150 молодих митців. Серед них Місько Барбара (соліст рок-гурту “Мертвий півень”), Світлана Олешко (режисер харківського театру “Арабески”), Тетяна Міхіна (актриса київського театру ім. Івана Франка), Мар'яна Савка (поет, видавець) та багато інших. Також до проекту долучились і кілька митців з Білорусії, Польщі, Сербії, Хорватії, Угорщини, США. Деякі українські студенти брали участь в класах у Сербії.
На прес-конференції йтиметься про досвід МАРА, про те, як можна було стати студентом Академії, де, коли і як відбувались майстер-класи.
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»