Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прес-конференція з Володимиром В’ятровичем (Луцьк)

Дата події: 29.11.2016 11:00

Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» та Центром досліджень визвольного руху запрошують на відкриту прес-конференцію Володимира В’ятровича з нагоди презентації його книжки «За лаштунками «Волині-43». Прес-конференція відбудеться 29 листопада. Початок – об 11.00.

Історик Володимир В’ятрович завітає до Луцька з презентацією книжки «За лаштунками «Волині-43». Невідома польсько-українська війна». Ця книга – чи не перша спроба науково-популярного викладення історії польсько-українського конфлікту середини минулого століття. Автор пропонує поглянути на події 1943 року на Волині в контексті історії двох народів до, під час та після Другої світової війни. В основі дослідження – свідчення безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової й УПА, що були головними дійовими особами трагедії, яка тривала не один рік.

Перед презентацією, яка почнеться, о 17.00 у Палаці культури (вул. Б.Хмельницького, 1), Володимир В’ятрович поспілкується із журналістами та всіма охочими у книгарні «Є».

Адреса книгарні «Є»:
м.  Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»