Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прес-конференція Юрія Андруховича і Karbido (Львів)

Дата події: 21.04.2011 14:00

Книгарня «Є» та аґенція подій “АртПоле” запрошують Вас на прес-конференцію Юрія Андруховича та польсько-швейцарського гурту Karbido з нагоди львівського виступу в рамках Аперитив-Туру.
21 квітня, о 14.00.

У прес-конференції візьмуть участь Юрій Андрухович, музиканти гурту Karbido, представники організатора Аперитив-Туру — аґенції подій “АртПоле” та директор Польського інституту в Києві Ярослав Ґодун.

На шляху до третього спільного альбому «Абсент» Юрій Андрухович та гурт Karbido вирішили зіграти кілька концертів, що містили б найкраще з двох попередніх проектів. Квітневі концерти в Україні дають змогу вписати до згаданого зе бесту ще кілька прем’єр. Таким чином буде вперше означено всю трилогію.

Назва туру — “Аперитив” — натякає на вступне або первісне дійство і римується з «а перед тим…».

«Не прагнучи якось особливо догодити співвітчизникам, я все ж повинен визнати, що саме в Україні наші концерти відбуваються найживіше, найчистіше і найінтенсивніше»,— каже ЮрійАндрухович.

Свою співпрацю з Кarbido Юрій Андрухович вважає однією з найщасливіше втілених мрій. «Аперитив-Тур» — це коктейль, у якому вперше сполучаться їхні попередні спільні проекти: «Самогон» і «Цинамон». Це комбінований аперитив, що збуджує бажання дочекатися останнього, найдивнішого альбому трилогії Андруховича-Карбідо — «Абсент», який твориться зараз. Фрагменти з нього, можливо, будуть вперше представлені під час Аперитив-Туру.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»