Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прес-конференція всесвітньо відомого дитячого письменника Іана Вайброу (Львів)

Дата події: 18.05.2013 16:00

Книгарня «Є» та “Видавництво Старого Лева” запрошують журналістів та всіх зацікавлених на прес-конференцію всесвітньо відомого дитячого письменника, почесного гостя 7. Львівського міжнародного дитячого фестивалю Іана Вайброу, автора знаменитої серії книжок про пригоди Маленького Вовчика. Зірка британської літератури вперше завітав до України на запрошення «Видавництва Старого Лева». Захід відбудеться 18 травня.

Початок — о 16.00.

Іан Вайброу (англ. Ian Whybrow; нар. Гіллендхем, Кент, Англія) — англійський поет, прозаїк, автор понад 60 книг для дітей. Його твори перекладені 21 мовою і видані у 24 країнах. Один із найпопулярніших героїв Вайброу – це Маленький Вовчик (The Little Wolf). Повісті про його пригоди перекладені 12 мовами світу, зокрема й українською.
Іан Вайброу народився 1941 року. Письменницьку кар'єру розпочав у десятирічному віці з того, що продав у місцеву газету вірш про мертву кішку в коробці. Звідтоді безперервно пише вірші, пісні, п'єси, мюзикли, повісті та скетчі для радіо і телебачення. Його творчість високо оцінили після виходу в 1989 році книги «The Sniff Stories». Тоді газета «The Times» оголосила про появу нового таланту світового рівня.
Українською мовою вийшли три його книжки:
«Капосна книжка Малого Вовчика» (Видавництво Старого Лева — 2012, англ. The Little Wolf's Book of Badness, illustrated by Tony Ross, в перекладі Ореста Стадника);
«Геройська книжка Малого Вовчика» (Видавництво Старого Лева — 2012, англ. The Little Wolf's Diary of Daring Deeds, illustrated by Tony Ross, в перекладі Ореста Стадника);
«Школа привидознавства Малого Вовчика» (Видавництво Старого Лева — 1013, англ. The Little Wolf's Haunted Hall for Small Horrors, illustrated by Tony Ross, в перекладі Віктора Морозова).

 

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»