Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прес-конференція та зустріч за підсумками ІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ» (Київ)

Дата події: 12.11.2013 14:00

Спікери: Катерина Бабкіна, Андрій Май – куратори фестивалю. Сашко Брама – куратор Львівської драматургічної лабораторії, Олексій Доричевський – актор, драматург, Віта Базан – координаторка проектів Великій Ідеї (http://biggggidea.com).

З 27 жовтня по 6 листопада 2013 в Києві, Львові, Одесі, Херсоні та Харкові відбувся ІІ Міжнародний театральний фестиваль «Документ».
Покази документальних вистав, створених в Україні, та семінари й читки матеріалу в рамках фестивалю в п’яти містах поєднали досвід та стимулювали до обміну ідеями діячів документального театру. Тепер спільними зусиллями триває подальша робота з матеріалом, робота над театральним продакшеном окремих проектів, представлених на фестивалі в вигляді читок, просування вистав та обговорення нових тем до опрацювання методами документального театру.
Перший «Документ», що відбувся торік, був покликаний шляхом демонстрації найкращих світових зразків імплементувати новий метод в сучасне театральне середовище України. Гостями фестивалю, зокрема, стали всесвітньо відомі театральні колективи Rimini Protokoll з Німеччини та Театр.DOC в Росії. Усього за рік після потужного вприску уваги до документального театру в країні з’явилося достатньо проектів для повноцінного наповнення фестивалю власною програмою.
В рамках ІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ» також відбувся п’ятиденний семінар з використання документу в театрі, відео на сцені, інших засобів виразності та методів передачі інформації, збір та робота з матеріалом, занурення в історію документального театру Польщі, Чехії та Сербії, перегляд вистав та фільмів з експертами Войцехом Фаругою, Маґдаленою Мосевич та Іоанною Виховською. Семінар було організовано спільно з Херсонським обласним відділенням Соціологічної асоціації України та The Eastern European Performing Arts Platform ( EEPAP )

Провідним дружнім партнером фестивалю є UNISON BANK, іншим вагомим партнером виступив сайт «Велика ідея», завдяки якому спільнокоштом було зібрано значну суму коштів на реалізацію фестивалю. Співзасновником Міжнародного театрального фестивалю «Документ» є Goethe-Institut в Україні, а співорганізатором – Центр «Текст».

Учасники фестивалю, режисери та драматурги: Сашко Брама, Уляна Мороз, Андрій Май, Микола Гоманюк, Олександр Юшко, Володимир Гориславець, Тетяна Киценко, Тамара Трунова, Ден Гуменний, Олена Роман, Оксана Савченко

Адреса книгарні «Є»:
Вул. Лисенка, 3,
М. «Золоті ворота».

Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»