Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прес-конференція проекту «Говорити про кордони» (Київ)

Дата події: 06.06.2012 15:00

Книгарня “Є” та Австрійський культурний форум у Києві запрошують журналістів та всіх зацікавлених на прес-конференцію з нагоди запуску театрально-літературного проекту «Говорити про кордони». Прес-конференція відбудеться 6 червня.

Початок — о 15.00.

Австрійський драматургічний конкурс в країнах Східної Європи

Говорити про кордони: Життя в добу змін

Україна 2012

За підтримки Австрійського федерального міністерства з європейських та міжнародних справ, міжнародної австрійської спілки письменників, за ініціативи та під керівництвом режисера др. Крістіана Папке щорічно з 2005-го року в країнах Східної Європи проводиться Австрійський драматургічний конкурс «Говорити про кордони». Метою цього проекту є відкриття талановитого драматурга у одній з країн Східної Європи і презентація його твору німецькомовній аудиторії.

У 2012 році цей драматургічний конкурс на кращу оригінальну п'єсу для 5 акторів українською чи російською мовами, тривалістю не менше 70 хв. відбудеться в Україні. На початку 2013-го року міжнародне жюрі вибере найкращу драму і її автор отримає винагороду у розмірі 3.500 євро. Крім цього частиною винагороди є переклад німецькою мовою, публікація (накладом 11.000 примірників), також презентація на святкових театральних читаннях у Відні та постановка в Державному театрі Карлсруе, Німеччина.

Куратор конкурсу д-р Крістіан Папке.

http://talkingaboutborders.eu

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and the Austrian Cultural Forum in Kyiv have the pleasure of inviting journalists and all those who are interested to a press conference on occasion of launching the theatre and literature project “Talking about Borders” on 6 June. 

Beginning at 15:00.

Initiated and directed by Dr. Christian Papke, and sponsored by the Austrian Federal Ministry for European and International Affairs and P.E.N. Club Austria, the Austrian Drama Contest “Talking About Borders” has been held annually since 2005 in Eastern Europe. The goal of the project is to discover talented playwrights and introduce them to the German-speaking audience.

Curator of the contest: Dr. Christian Papke

http://talkingaboutborders.eu

***

Address: 

YE Bookstore,

3 Lysenko Street, Metro Zoloti Vorota

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»