Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прес-конференція фестивалю «Місто-К» (Київ)

Дата події: 07.09.2011 15:00

Книгарня «Є» запрошує на прес-конференцію з нагоди анонсування Першого молодіжного фестивалю міської історії та культури «Місто-К», яка відбудеться 7 вересня.

Початок — о 15.00.

На прес–конференції анонсуватиметься Перший молодіжний фестиваль міської історії та культури «Місто – К», що відбудеться 22–24 вересня 2011 року в стінах Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1). Автори концепції фестивалю – випускники Інституту журналістики – Євгенія Гринь та Любов Молодан. Фестиваль розрахований на київське студентство та гостей міста, яким хочеться розказати й показати більше цікавинок з київської історії, особливих культурних традицій та незвичайних фрагментів сучасного обличчя міста Києва. Фестиваль об’єднає зусилля професійних істориків, музейників, митців та журналістів, щоб культивувати любов до цього прекрасного міста і дати старт молодіжній ініціативі зі збереження старого та покращення сучасного Києва.
У рамках фестивалю плануються тематичні екскурсії та лекції від провідних києвознавців, круглі столи, присвячені київській топонімії та музейництву Києва, презентації книжкових видань києвознавчого спрямування та зустрічі із їхніми авторами, а також виставки фото, рукотворних арт–книг і старовинних поштівок з видами Києва та кінопокази документального і художнього кіно про Київ. Окремими акціями на фестивалі будуть тематичний квест для студентів по вулицях Києва та колективна зйомка документального короткометражного фільму про місто за 24 години.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»