Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Прем'єра фільму «Настя Волошин: жертва на показ» (Івано-Франківськ)

Дата події: 05.05.2010 18:00

5 травня Культурно-мистецький центр «Є» та фестиваль «Вгору серця» запрошують Вас на прем’єру документального фільму Івана Федорича «Настя Волошин: жертва на показ», що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок — 18.00.

У фільмі взяли участь сучасники української стигматички, а також представники науки та церкви. В реконструкції подій взяли участь актори театру ім... М. Заньковецької. Перед показом (17 година) відбудеться прес-конференція за участі творця фільму Івана Федорича.

Історична  довідка:

Відома українська стигматичка Настя Волошин народилася на Ярославщині 27 жовтня 1911 року і отримала рани Христові у червні 1935 року. Польська преса широко висвітлювала появу «віщунки з села Млини», проте після її відмови визнавати себе полькою була поміщена у психіатричну лікарню на Кульпаркові. З благословення митрополита Шептицького, згодом нею заопікувався відомий богослов о. Г.Костельник, і Настю забрали з клініки.
У 24 роки вона вступила до монастиря сестер Василіанок, взявши ім’я Маріям. Після ліквідації УГКЦ була вислана до Сибіру, де пробула 7 років. Померла Н.Волошин в день пам’яті першомученика Стефана, 9 січня 1994 року в селі Шпильчино на Львівщині.
До кінця днів Настя Волошин (або як її називали в народі Цьоця) не втратила своїх чисельних містичних дарів.
***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»