Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Пост-презентація першого концерту проекту "НажиВО! " (Київ)

Дата події: 11.05.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на пост-презентацію першого концерту українського мистецького проекту живої музики “НажиВО!”, що відбудеться 11 травня.

Початок – о 18.00.

24 квітня 2010 року в концертній залі ПК ім.Корольова відбулася перша подія українського мистецького проекту живої музики “НажиВО!”- концерти легенди українського року з 2004 року гурту “Юркеш” та вишуканої етно-рок фундації “ТаРУТА”. Мета проекту – привернути увагу української думаючої громади до зреалізованих сценічних спроб цілісних концертних програм вітчизняних колективів.
Перший етап роботи над проектом — суботні щомісячні концерти у квітні,травні та червні. Другий етап проекту – виступи у вересні, жовтні та листопаді. Взяти участь у проекті зголосилися команди “От вінта”, “Мандри”, “Тельнюк:сестри”, команда Каті Чілі.
Проект задумано в 2005 році українським незалежним телевізійним продюсером та режисером-постановником Олександром Зиріним. Практична реалізація розпочалася в 2009 році. До роботи над проектом долучилися молоді, перспективні та амбітні менеджери вітчизняного шоу-бізу та сфери розваг Олексій Федоренко та Богдан Зирін.
В основі творчої частини проекту – організація та проведення сольних виступів цікавих та самобутніх українських команд,що працюють в царині живої музики в концертних залах. За основу реалізації сценічного видовища проекту взято досить популярний на сьогоднішній день у світі “формат” – два концерти за один вечір.
Про інші деталі Ви зможете довідатися, завітавши на презентацію проекту в Книгарні “Є”. Також ви побачите ексклюзивні відеоматеріали з першого концерту проекту.
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»