Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Поспішайте 3 березня до Книгарні «Є» — на вас чекає новий магічний бестселер!

Друзі, уже за кілька днів у нашій мережі стартує продаж бестселера The New York Times «Нічний цирк». Ви можете придбати його ексклюзивно лише у Книгарні «Є» або замовити в нашому інтернет-магазині.

Цирк приїжджає без попередження. Жодні оголошення не віщували його появи. Він просто з’явився там, де ще вчора його не було. Всередині смугастих чорно-білих наметів на вас чекають надзвичайні враження і подив, від якого перехопить подих. Цирк називається Le Cirque des Rêves і відчиняє свої двері тільки вночі.

Але за лаштунками триває запекле змагання — дуель двох юних чарівників, Селії та Марко, котрих норовливі наставники з дитинства готували спеціально для цієї битви. Суперники не знають, що це гра, з якої живим вийде лише один, а цирк — усього- навсього арена для видатного протистояння волі і уяви. Та, незважаючи на все, стається так, що Селія та Марко втрачають голову від кохання — глибокого, сповненого чарами почуття, від якого блимає світло і в кімнаті стає спекотніше, варто їм лише торкнутися руками.

Справжнє кохання чи ні, а гра мусить тривати. Долі всіх, хто має до неї стосунок — від артистів цього надзвичайного цирку до відвідувачів — зависли на волосинці, наче безстрашні акробати високо над головами.

Трохи від Гаррі Поттера, щось від англійського готичного роману — «Нічний цирк» отримав світову славу як роман вишуканий і загадковий. Його сюжет можна порівняти зі шкатулкою старих коштовностей, які приваблюють своєю красою і таємничістю.

Отже, мандрівний цирк з'являється у містах несподівано, працює лише в ночі і до світанку. Шоу, які в ньому відбуваються, схожі на сни чи марення.

Але навіть у цьому чарівному світі є конкуренція, змови та змагання не на життя, а на смерть.

Сюрреалістичний, яскравий, дещо провокаційний — роман Ерін Морґенштерн, між іншим, стане чудовим подарунком для англофілів.

Анастасія Герасимова

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»