Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Показ фільму “Як жити?” (реж. Шимон Якубовскі, 2008 рік, 90 хв.) (Дніпро, Глінки)

Дата події: 15.03.2017 18:30

Книгарня «Є», культурно-освітня асоціація полоністів «Крок перший» та Студія польської мови «Krok pierwszy» запрошують на перегляд фільму польською мовою з українськими субтитрами «Як жити?» (реж. Шимон Якубовскі, 2008 рік, 90 хв.), який відбудеться у середу, 15 березня. Початок — о 18.30.

«Як жити?» (реж.Шимон Якубовькі, 2008 рік, 90 хв.) — комедія про життя, кохання, і про те, що кожен із нас так чи інакше дорослішає.

Куба — звичайний хлопець. Він працює в барі, живесьогоднішнім днем і не має великих планів на майбутнє. Але, як ви знаєте, життя любить нас дивувати. Дивує воно і Кубу. Ім'я цієї жититєвої несподіванки — Єва, усмішка якої підкорила Кубу. І це тільки початок. Любов Куби і Єви не тількиплатонічна, і рано чи пізно вона повиннабулапринести свої плоди. Так і вийшло... Дізнавшися, що він станебатьком, Куба вирішує стати найкращим. Питання в тому, як це зробити?

Про життєві вибори і складнощі дорослого життя у романтичній комедії “Як жити?” від польського режисера Шимона Якубовскі.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Дніпро,
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»