Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Показ фільму «Важкий» із кіноклубом «Docudays UA» (Луцьк)

Дата події: 18.08.2016 18:30

Книгарня «Є» спільно з Кіноклубом медіа-просвіти з прав людини «Docudays UA» запрошують на перегляд та обговорення документального фільму «Важкий» (2007, 20 хв.) українських режисерів Миколи Бондарчука та Дмитра Тяжлова. Показ відбудеться у четвер, 18 серпня. Початок – о 18.30.

Фільм «Важкий» – про складне дитинство і дорослу безвідповідальність, про волонтерство й соціальне сирітство, підліткову ігроманію та її причини, яких автори прямо не називають, а дають можливість глядачам самостійно їх розшукати. Кіноісторія розвивається навколо роботи одного з денних притулків України – донецького «Міста сонця».

Після показу на глядачів чекає обговорення фільму за участю фахівців у сфері захисту прав дітей.

Про режисерів:

Микола Бондарчук – випускник Київського державного університету театру, кіно й телебачення. Ще під час навчання брав активну участь у кінофестивалях та інших заходах (Ірпінський кінофестиваль, «Молодість», «Пролог», «Відкрита ніч»), був актором арт-рок групи «Улісс».

Дмитро Тяжлов навчався в Київському національному університеті театрального мистецтва, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Протягом десяти років працював оператором на українському телебаченні, був оператором ігрових, документальних та анімаційних фільмів. Роботи Дмитра виконані у традиції «прямого кіно», що полягає у тривалому спостереженні буденного життя, невтручанні в події, а також мінімізації їх інтерпретації.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»