Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Показ фільму «Циркові гастролі» з кіноклубом «Docudays UA» (Луцьк)

Дата події: 23.06.2016 18:30

Книгарня «Є» спільно з Кіноклубом медіа-просвіти з прав людини «Docudays UA» запрошують на перегляд та обговорення документального фільму «Циркові гастролі» реж. Яака Кілмі та Андреса Майміка (Естонія, 2011, 28 хв.) Показ відбудеться 23 червня. Початок – о 18.30.

Сюжет короткометражки розгортається навколо бажання бізнесмена заснувати циркову компанію. Йому протидіють громадські активісти, які виступають проти жорстокого поводження з тваринами.

Яак Кілмі та Андрес Маймік закінчили факультет культурології Талліннського університету за фахом «кінорежисура». Вони як співрежисери зняли низку успішних документальних фільмів, котрі здобули призи на міжнародних фестивалях і з успіхом були показані в кінотеатрах в Естонії. Яак та Андреас, кожний окремо, також знімали короткометражні, повнометражні та документальні фільми.

До участі в дискусії доєднаються: директорка КП «Лака» Дана Новарчук, голова ГО «Клуб власників домашніх тварин «Вуса, лапи, хвіст» Вероніка Федосова-Цибульська та директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»