Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Показ документального фільму «Тим, що прийдуть після нас» (реж. Елі Руба) та зустріч з його героїнею (Київ, Лисенка)

Дата події: 21.11.2017 18:30

Книгарня «Є», Французький інститут в Україні та Альянс Франсез в Україні запрошують на перегляд фільму «Тим, що прийдуть після нас» (режисер Елі Руба, Франція, 2013, 53 хв) мовою оригіналу з українськими субтитрами та дискусію за участю головної героїні фільму Єви Бюшвальд (Франція). Захід відбудеться 21 листопада. Початок – о 18.30.

Через сімдесят років після Голокосту Єва Бюшвальд приїздить до Ковеля – рідного міста її родичів по лінії матері. Ми разом з нею здійснимо цю подорож, то поринаючи у минуле, то повертаючись до сьогодення, спілкуючись з живими та згадуючи померлих. Ми вирушимо на пошуки її двоюрідного діда, вбитого німцями у 1942-му році. Це розслідування приведе нас слідами ковельських євреїв туди, де вони жили, і туди, де їх було вбито. У Ковелі не залишилося сьогодні жодного сліду їхнього перебування, жодної ознаки, яка б нагадувала про скоєні в цьому місті злочини. Чи не забув Ковель «своїх євреїв»?
Друга світова війна мала вкрай нищівні наслідки для України, особливо для єврейської громади: близько півтора мільйони євреїв було вбито, з них більша частина загинула від куль айнзатцгруп(мобільних каральних загонів),підрозділів Ваффен-СС, німецької поліції та місцевих колаборантів. Крізь призму історії одного містечка, яке, здається, забуло своїх померлих, автори стрічки намагаються оживити пам’ять про українських євреїв.
Показ фільму відбувається в рамках Фестивалю «Місяць документального кіно», який проводиться Францією в різних країнах світу: www.moisdudoc.com

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота»
Телефон: (044) 235 88 54
Вхід вільний.

Один відгук

  1. Кость

    Дякую організаторам, авторці пані Єві, а також тим учасникам зустрічі, що взяли участь в обговоренні.

    Було цікаво!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»