Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Показ документального фільму «Тим, що прийдуть після нас» (реж. Елі Руба) та зустріч з його героїнею (Харків, Сумська)

Дата події: 22.11.2017 18:30

Книгарня «Є» та Альянс Франсез у Харкові запрошують на перегляд фільму «Тим, що прийдуть після нас» (режисер Елі Руба, Франція, 2013 р., 53 хв) мовою оригіналу з українськими субтитрами та дискусію за участю головної героїні фільму Єви Бюшвальд. Захід відбудеться 22 листопада. Початок – о 18.30.

Через сімдесят років після Голокосту Єва Бюшвальд приїздить до Ковеля – рідного міста її родичів по лінії матері. Разом з нею ми здійснимо цю подорож, то поринаючи у минуле, то повертаючись до сьогодення, спілкуючись з живими та згадуючи померлих. Ми вирушимо на пошуки її двоюрідного діда, вбитого німцями у 1942-му році. Це розслідування приведе нас слідами ковельських євреїв туди, де вони жили, і туди, де їх було вбито. У Ковелі не залишилося сьогодні жодного сліду їхнього перебування, жодної ознаки, яка б нагадувала про скоєні в цьому місті злочини. Чи не забув Ковель «своїх євреїв»?
Друга світова війна мала вкрай нищівні наслідки для України, особливо для єврейської громади: близько півтора мільйони євреїв було вбито, з них більша частина загинула від куль айнзатцгруп(мобільних каральних загонів),підрозділів Ваффен-СС, німецької поліції та місцевих колаборантів. Крізь призму історії одного містечка, яке, здається, забуло своїх померлих, автори стрічки намагаються оживити пам’ять про українських євреїв.
Показ фільму відбувається в рамках Фестивалю «Місяць документального кіно», який проводиться Францією в різних країнах світу: moisdudoc.com.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Харків
вул. Сумська, 3
м. «Історичний Музей».
Тел.:  (057) 717 03 99.
Вхід вільний.

2 відгуків

  1. Antonyahu

    Дуже дякую «Книгарня Є», Французькому Альянсу та персонально Єві Буншваль за можливість приєднатися до людських відчуттів гідності, співчуття, болю за долі родин що загинули та постраждали, за наших співгромадян.

    Без таких фільмів, без підняття цих тем не може відбутися становлення зрілої української нації. Про всі події в нашій історії потрібно знати та пам'ятати, і сучасникам, і тим, що прийдуть після нас.

  2. Алексей

    Спасибо, прекрасное общение. И тема трудная, но очень необходимая! Спасибо за гостеприимство

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»