Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Поїздка в Нью-Йорк від Книгарні «Є»

Що дарувати на Свято Миколая та Новий рік?

Даруй книги — та бери участь у розіграші поїздки в Нью-Йорк для двох від Книгарні «Є»!

З 15 листопада по 28 грудня, якщо твій чек більший за 35 гривень, поклади його у спеціальні скриньки на касах Книгарень «Є». Напиши розбірливо зі зворотного боку чеку своє ім'я, прізвище та контактні телефони.

Отримай шанс виграти 5 днів у Нью-Йорку для двох! Бродвейські мюзикли, найкращі музеї, екскурсія місцями серіалу «Секс і місто», політ на вертольоті над Нью-Йорком та добові — все включено! Більше чеків – більше шансів виграти!

Наближаються свята – День Святого Миколая та Новий рік. Книгарня «Є» – вдале місце, щоб знайти подарунок дітям та дорослим. Адже книгарні цієї мережі відрізняє широкий вибір дитячих книжок. А також — подарункових, зокрема, фотоальбомів, художніх альбомів тощо.

Приходь на розіграш 30 грудня о 14:00 в Книгарню «Є», на вул. Лисенка, 3, Київ. Або дивись відео розіграшу на сайті. Офіційні умови розіграшу тут. Довідка за тел.: +38 044 228 05 66.

Запасайся подарунками та дай собі шанс виграти поїздку в Нью-Йорк!

Один відгук

  1. марина

    А, можливо, було б було слушно додати до цієї акції момент різдвяної благодійності: разом з цим запрошувати відвідувачів за бажанням купити книжку у подарунок певному дитячому закладу. Знаємо дитячі заклади, які дійсно потребують такої підтримки і не були охоплені великою увагою громади. Оголосити у книгарні назву та адресу цього закладу. А потім показати у книгарні фотозвіт про передачу книжок. Ми — БФ «Приятелі дітей» — готові долучитись та взяти на себе реалізацію цієї частини, якщо ця пропозиція була б прийнята. Чекаємо на відповідь.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»