Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Поетичні читання Галини Петросаняк, Марії Микицей та Світлани Бреславської (Івано-Франківськ)

Дата події: 23.04.2015 18:00

Книгарня «Є» запрошує вас на поетичні читання Галини Петросаняк, Марії Микицей та Світлани Бреславської, що відбудуться 23 квітня.
Початок – о 18:00.

23 квітня у Книгарні «Є» свої вірші читатимуть івано-франківські поетеси Галина Петросаняк, Марія Микицей та Світлана Бреславська. Їх об’єднує не лише високий мистецький рівень віршів, але й давня дружба – на початку 90-х усі вони відвідували літстудію Степана Пушика (разом з В. Єшкілєвим, І. Андрусяком та ін.). Галина Петросаняк і Марія Микицей друкувалися в «Четверзі», обидві є яскравими представниками Станіславського феномену.

Марія Микицей народилася 1965 року в Івано-Франківську. Закінчила фізичний факультет Київського державного університету. Працює журналістом. Авторка трьох збірок верлібрів: «Саламандра» (2001), «У затінку шафранів» (2006), «Інфра» (2014), одна з авторів альманаху «Станіслав плюс два» (2002), учасниця міжнародних літературних фестивалів та поетичних читань. Видала дві книжки прози «Будинок, який умів розмовляти» та « Трофей на довгу пам’ять». Лауреат івано-франківської міської премії ім. І. Франка (2012) в галузі літератури та журналістики за «Трофей на довгу пам'ять». Друкувалась у часописах «Четвер», «Дзвін», «Лель», в антології «Цех поетів» (2000). Вірші перекладалися російською, німецькою та польською мовами. Живе і працює в Івано-Франківську. За висловом Володимира Єшкілєва,«Марія Микицей підсвідомо намагається побудувати в українській літературі знаково-образний комплекс “анти-Забужко” як альтернативну концепцію сучасної жіночої лірики».

Галина Петросаняк народилася в 1969 році в селі Черемошна Верховинського району Івано-Франківської області. Вивчала російську та німецьку філологію. Авторка збірок поезій «Парк на схилі» (1996), «Світло окраїн» (2000), «Спокуса говорити» (2008). Вірш з першої збірки удостоєний Премії Бу-Ба-Бу «За найкращий вірш року». Неодноразово друкувалась у періодиці, зокрема, у часописах «Перевал», «Четвер», «Критика». Веде літературну студію «Нобель». Перекладає з чеської та німецької мов. У 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Поетика художньої прози Йозефа Рота». Була стипендіаткою австрійського уряду. У 2007 році стала лауреатом премії Губерта Бурди, що присвоюється у Німеччині східноєвропейським лірикам. Вірші перекладалися французькою, німецькою, польською, англійською, російською та білоруською мовами. Живе і працює в Івано-Франківську.

Світлана Володимирівна Бреславська-Кемінь народилась 1969 року в м.  Калуші, Івано-Франківської області. Закінчила філологічний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Викладала українську мову та літературу в школі с. Іза Хустського району Закарпатської області.З 1999 року працює в університеті. Поетичні твори друкувалися в обласній та республіканській пресі з 1982 року, в альманасі «Вітрила’88», новели та переклад з польської – в часописах «Четвер’93» та «Перевал». Авторка наукових статей з літературознавства (творчість Б.-І.Антонича) та валеології (народні та релігійні традиції здорового способу життя).
Мешкає в Івано-Франківську.
2015 року вийшла друком перша збірка вибраних поезій С.Бреславської «...Два кроки до раю... »

***

Адреса Книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»