Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Поетична середа «Вперше» за участю запорізькіх поетів, поеток і музикантів (Запоріжжя)

Дата події: 18.10.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на першу Поетичну середу під назвою «Вперше» за участю Тетяни Кондик, Яни Тимчук, Світлани Назаренко, Олександра Тихоновського і Дмитра Сироїда. Захід відбудеться 18 жовтня. Початок – о 18.30.

Свої вірші читатимуть:
Тетяна Кондик – поетеса, журналістка, викладачка. Авторка віршованих творів, переможниця та лауреатка літературних конкурсів, організаторка та учасниця творчих заходів міста та країни. Незабаром виходить дебютна збірка поетичних творів «Патетичні інтроверсії».
Яна Тимчук – поетеса, волонтерка «Запорізькіої книжкової толоки», учасниця багатьох поетичних заходів, грала в п’єсі Вацвела Гавала «Метелик на антені». Навчається на факультеті журналістики ЗНУ.
Світлана Назаренко – поетеса з доробком ніжних та чуттєвих творів. Брала участь у багатьох творчих заходах, була волонтеркою та співорганізаторкою соціальних та творчих проектів у місті. Переможниця конкурсів та поетичних батлів на багатьох творчих платформах.
Олександр Тихоновський – автор збірки прозових та поетичних творів «Маховик», талановитий запорізький поет, музикант та письменник. Пише гумористичні вірші, прозу та любовноу лірику.

На завершення вечора пісні під гітару заспіває Дмитро Сироїд – талановитий виконавець та віртуозний музикант, володар зворушливого голосу.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»