Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Поетична картографія у час змін» – круглий стіл в рамках проекту «Література у кризові часи. Quo vadis, українська книжко? » (Тернопіль)

Дата події: 22.11.2015 16:00

Книгарня “Є”, у рамках мережевого проекту “Література у часи кризи. Quo vadis,українська книжко?”, запрошує на дискусію на тему «Поетична картографія у час змін» – круглий стіл в рамках проекту «Література у кризові часи. Quo vadis, українська книжко?» за участі Любові Якимчук, Юрія Завадського, Миколи Шпаковського та Маріанни Кіяновської. Захід відбудеться 22 листопада. Початок – о 16:00.

Книгарня “Є”, у рамках мережевого проекту “Література у часи кризи. Quo vadis,українська книжко?”, запрошує на дискусію на тему «Поетична картографія у час змін» – круглий стіл в рамках проекту «Література у кризові часи. Quo vadis, українська книжко?» за участі Любові Якимчук, Юрія Завадського, Миколи Шпаковського та Маріанни Кіяновської.

Питання до обговорення:

«Східна» поезія – про Тему Донбасу у поезії, про поетичні тури, різність/однаковість сприйняття читаної автором з Донбасу поезії про Донбас.

Поетичне волонтерство «поети мобілізуються» — про зміст, якість проекту, кількісні показники, подальший розвиток

Нова поетична мапа України – про те, як після Майдану і АТО змінився поетичне обличчя України, хто з поетів через це змінився, хто новий з’явився і т.д

Вірші на/без дистанції – про часову і просторову дистанцію від АТО і Майдану, потрібність/непотрібність.

Розмову вестимуть:

Любов Якимчук – письменниця, авторка книжки «Абрикоси Донбасу»,

Микола Шпаковський – письменник, музикант, організатор акції «Поети мобілізуються»,

Юрій Завадський – поет, перекладач, видавець.

Маріана Кіяновська – письменниця, перекладачка.

Книгарня «Є» підготувала серію круглих столів за участі експертів «Література у кризові часи. Quo vadis, українська книжко?». Проект присвячений актуальним питанням українського книжкового ринку «постмайданного» періоду. Літературні критики, видавці, письменники, журналісти, представники іноземних культурних інституцій ведуть розмови довкола питань про можливості для молодих письменників, поезію війни, розвиток підліткової літератури й літератури нон-фікшн, ринок перекладної літератури. Зустрічі відбуваються у книгарнях чотирьох міст: Києві, Львові, Тернополі та Дніпропетровську.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 5-9

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень»

Зустріч модерує Юрій Матевощук.

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль

вул. Валова, 5-9.

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»