Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Під знаком двох N (Київ)

Дата події: 08.09.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво “Нора-друк” запрошують Вас на презентацію двох книжок: “Твоя дитинка” Ірисі Ликович та “Дивна така любов” Анни Багряної, яка відбудеться 8 вересня.

Початок — 18.00.

Під знаком двох N

Обидва твори — це історії двох різних, а водночас подібних героїнь, що вирішили шукати себе за межами батьківщини. Ніна Ірисі Ликович їде до Німечинни, а Надія Анни Багряної — до Польщі. Чи робить відстань ближчим до своїх талантів та бажань, чи приносить щастя? Відповіді на ці близькі авторкам питання, очевидно, і склали проблемну мозаїку їх творів.
Ірися Ликович (1984 р.н.) — закарпатська письменниця та журналістка, нині мешкає в Австрії, де вивчає германістику у Віденському Національному університеті та груповий психоаналіз в Альтауззе.
Анна Багряна (1981 р.н.) — письменниця та перекладач. За роман «Етимологія крові» була нагороджена Міжнародною україно-німецькою премією ім. О. Гончара, стала лауреатом конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс «Коронація слова — 2008» та конкурсу видавництва «Смолоскип». Нині мешкає у Македонії.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»