Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перекладацька школа (Львів)

Дата події: 28.10.2010 16:00

Книгарня “Є” і Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошують батьків і дітей, на другий урок проекту багатомовного читання і перше заняття Перекладацької школи, які відбудуться 28 жовтня.

Початок — о 16.00.

28 жовтня запрошуємо навчитися читати литовською. Допоможе нам у цьому завідувач литовської недільної школи Марина Троценко. Кожен присутній отримає роздаткові матеріали: литовську абетку, правила читання і зразки литовських текстів з дослівним перекладом.
Проект має на меті довести, що навчитись читати будь-якою мовою в будь-якому віці — можливо. Впродовж кількох занять усі охочі за допомогою носіїв мови і перекладачів спробують навчитися читати грузинською, литовською, польською, англійською, німецькою, французькою, білоруською, болгарською та італійською мовами.
Проект багатомовного читання – своєрідний вступ до Перекладацької школи, яка допоможе тим, хто активно цікавиться художнім перекладом, опанувати основи перекладацької майстерності. Матеріалом для перекладу слугуватимуть художні тексти.
Керівник Перекладацької школи — Наталя Трохим, перекладач, лауреат премії ім. М. Рильського.
Проект орієнтований на дітей віком від 8 років, підлітків, студентів.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»