Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перегляд і обговорення фільму режисера Стефана Кессіссоґлу «Тягар доказів» (Луцьк)

Дата події: 05.12.2016 18:30

Книгарня «Є» запрошує на перегляд та обговорення фільму режисера Стефана Кессіссоґлу «Тягар доказів» (Німеччина, 33 хв, 2015) в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. Захід відбудеться 5 грудня. Початок – о 18.30.

У Книгарні «Є» протягом тижня проходять вечори документального правового кіно ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. Лучан і гостей міста запрошують на фільми українських та іноземних режисерів, які змушують думати і шукати рішення, привертають увагу до не помітних на перший погляд і гострих проблем, які нікого не залишають байдужими.

Четвертим фільмом, який переглянемо у Книгарні «Є» в рамках Docudays UA, буде німецька стрічка «Тягар доказів». Режисер Стефан Кессіссоґлу порушує у фільмі питання відповідальності за людське життя. Головні герої перетинали моря та ризикували життям, щоб нарешті дістатися фортеці Європи – Чеської Республіки… але найбільше випробування ще попереду... Два шукачі притулку боряться за свою правду, яку неможливо довести…

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»