Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перегляд і обговорення фільмів «Остап», «Люди, які прийшли до влади», «Пісня бійця» (Луцьк)

Дата події: 06.12.2016 18:30

Книгарня «Є» запрошує на перегляд і обговорення фільмів Тараса Дроня «Остап» (Україна, 28 хв, 2015), Олексія Радинського і Томаша Рафи «Люди, які прийшли до влади» (Україна, 17 хв, 2015) та Христини Люльченко «Пісня бійця» (Україна, 10 хв, 2016) в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. Захід відбудеться 6 грудня. Початок – о 18.30.

У Книгарні «Є» протягом тижня проходять вечори документального правового кіно ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. Лучан і гостей міста запрошують на фільми українських та іноземних режисерів, які змушують думати і шукати рішення, привертають увагу до не помітних на перший погляд і гострих проблем, які нікого не залишають байдужими.

Фільм Тараса Дроня «Остап» – про двох братів: один із них у Львові вдома, інший – у полоні в Донецьку, лежить у лікарні після останніх боїв за донецький аеропорт. Вони обидва вірять, що ще зустрінуться.

Стрічка Олексія Радинського й Томаша Рафи «Люди, які прийшли до влади» простежує поступове занурення суспільства у війну. Знята в березні-квітні 2014 року на Донбасі, на сході України, вона зображує деградацію соціального протесту до збройного повстання, яке значною мірою підтримувалося прихованим іноземним вторгненням.

«Пісня бійця» Христини Люльченко – це фільм, де під час бойових дій на сході України солдат пише вірш. Автор шукає музиканта, щоб вірш став піснею, і звертається до свого тата, що проживає в Росії, на Камчатці.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»