Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перегляд і обговорення документального фільму «Жінки Майдану» (реж. О. Онишко) (Вінниця)

Дата події: 18.04.2017 18:00

Книгарня «Є», Програма імені Фулбрайта в Україні та «Український жіночий фонд» запрошують на перегляд і обговорення документального фільму «Жінки Майдану» (реж. Ольга Онишко, 2016, 62 хв), що відбудеться 18 квітня. Початок – о 18.00.

Документальний фільм «Жінки Майдану» присвячений ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні. Автори фільму – Ольга Онишко і Петро Дідула – працювали над ним протягом усіх подій Майдану і після нього. Фільм постійно доповнюється новими документальними історіями про жінок.

Режисерка Ольга Онишко говорить: «Від 2012 року ми розмірковували над можливістю зняти документальний фільм про жінок у визвольному русі і в житті Церкви. Гарний досвід спільної праці над фільмом «Три історії Галичини» спонукав до подальшої праці. Тому Майдан для нас став справжнім провидінням. Від перших днів Революції Гідності у нас не було сумніву, що і кого знімати. Крім того, жінок знімати на відеокамеру було значно простіше. Вони не ховали своїх облич, зазвичай легко погоджувалися на інтерв'ю і усміхались навіть тоді, коли насувалася небезпека, розмірковували про насущне з легкістю і не без емоцій».

Фільм був номінантом на фестивалях Woodstock Film Festival, Culver City Film Festival, планується показ на Richmond International Film Festival, Fort Myers Film Festival, у рамках заходів за права жінок у США у березні із закликом «In Solidarity We Stand». У продовження документального фільму започатковано інтернет-проект «Ms. Майдан».

В обговоренні візьмуть участь координаторка Програми імені Фулбрайта в Україні Інна Бариш та голова Громадського центру «Форум» і фулбрайтівська стипендіатка Софія Мельник.

Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця

вул. Соборна, 89.

Тел.: (0432) 52-93-41.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»