Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перегляд фільму режисерки Юлії Гонтарук «Десять секунд» (Луцьк)

Дата події: 30.11.2016 18:30

Книгарня «Є» в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA запрошує на перегляд і обговорення фільму режисерки Юлії Гонтарук «Десять секунд» (Україна, BABYLON'13, 2016, 69 хв). Захід відбудеться 30 листопада. Початок – о 18.30.

30 листопада, 1-2 грудня та 5-7 грудня у Книгарні «Є» пройдуть вечори документального правового кіно ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. На лучан і гостей міста чекають фільми українських та іноземних режисерів, які змушують думати і шукати рішення, привертають увагу до гострих проблем нинішнього суспільства.

Першим фільмом у Книгарні «Є» від DocudaysUA буде стрічка української режисерки Юлії Гонтарук «Десять секунд». Всього 10 секунд тривав обстріл житлового кварталу «Східний» міста Маріуполь 24 січня 2015 року із систем залпового вогню «Град» з боку території, окупованої проросійськими  бойовиками. Але його наслідком стали не лише зруйновані будинки. Фільм про те, як швидко може змінитися життя, й про те, як навіть після непоправного є речі, які лишаються незмінними.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»