Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перегляд і обговорення фільму Нанфу Вонг «Задириста Горобка» (Луцьк)

Дата події: 07.12.2016 18:30

Книгарня «Є» запрошує на перегляд та обговорення фільму режисера Нанфу Вонг «Задириста Горобка» (США, Китай, 84 хв, 2016) в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. Захід відбудеться 7 грудня. Початок – о 18.30.

У Книгарні «Є» протягом тижня проходять вечори документального правового кіно ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. Лучан і гостей міста запрошують на фільми українських та іноземних режисерів, які змушують думати і шукати рішення, привертають увагу до не помітних на перший погляд і гострих проблем, які нікого не залишають байдужими.

Активістка Йє Хайєн (на прізвисько Задириста горобка) та група її однодумців відправились у провінцію Хайнань на півдні Китаю, щоб виразити свій протест щодо сексуального насильства, якого зазнали шестеро учениць молодшої школи від директора. Активісти стали ворогами держави і перебувають під постійним контролем уряду, змушені переживати допити, цькування та арешти. Горобка, знана своєю інформаційно-пропагандистською діяльністю, спрямованою на захист прав працівників секс-індустрії, продовжує боротися за права жінок і дівчат.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»