Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перегляд фільмів про чеську музику (Львів)

Дата події: 04.10.2011 18:00

Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові та Книгарня “Є” запрошують Вас на перегляд фільмів про чеську музику, що відбудеться 4 жовтня.

Початок — о 18.00.

Подія відбудеться в рамках фестивалю “Дні чеської культури у Львові”.

Увазі глядачів буде запропоновано два фільми:

Ми любимо оперу — Леош Яначек: Пригоди  Лисички-хитрунки

Опера, де головні ролі виконують тварини? Це звучить дивно, та в “Лисичці-хитрунці” відомого чеського композитора Леоша Яначка персонажами є курка, пес, лис, а головна роль належить Лисичці-хитрячці. З фортепіанної гри ми бачимо, як у своїй музиці композитор використовує інтонації людського мовлення, а також звуки, що їх видають птахи та звірі. Іво Данкович, головний світлодизайнер Чеського національного театру, демонструє, якою важливою є правильна ілюмінація для оперної вистави.

20 хв

Сто Бромів

Жваве дослідження про Ґустава Брома — легендарного музиканта, лідера джазового оркестру — розкриває надзвичайно цікаву історію біґ-бенду міста Брно. 1940 року Бром створив у Брно перший професійний оркестр, 1945 організував гастролі в країнах Східної Європи, 1947 року кілька місяців працював у Швейцарії. 1955 року зібрав новий бенд, що виконував різноманітні напрями музики: диксиленд, свінг, прогресив. На початку 60-х звернувся до фольклору, а також до творів чеських композиторів — сучасників, зокрема до відомого авангардиста Павела Блатного. З допомогою різних засобів фільм демонструє атмосферу минулого.

57 хв

Мова фільмів — чеська, субтитри — англійською.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»