Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Перегляд фільмів Крістіни Шнірцової «Гніздо» та Світлани Григоренко «На Великдень» (Луцьк)

Дата події: 02.12.2016 18:30

Книгарня «Є» в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA запрошує на перегляд та обговорення фільмів режисерок Крістіни Шнірцової «Гніздо» (Словаччина, 2015, 25 хв) та Світлани Григоренко «На Великдень» (Україна, 2015, 14 хв). Захід відбудеться 2 грудня. Початок – о 18.30.

30 листопада, 1-2 грудня та 5-7 грудня у Книгарні «Є» пройдуть вечори документального правового кіно ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA. На лучан і гостей міста чекають фільми українських та іноземних режисерів, які змушують думати і шукати рішення, привертають увагу до гострих проблем нинішнього суспільства.

У фільмі Крістіни Шнірцової «Гніздо» зображено трагікомічний та інтимний портрет літньої пари зі словацького села. Вони живуть у боргах і ремонтують свій будинок у надії, що їхні діти одного дня повернуться, щоб знову жити з ними.

Стрічка Світлани Григоренко «На Великдень» про непрості стосунки доньки й матері. Як довести своє право вибору? Думки – різні. Світогляд – різний. Правда – різна. Чи стане «інакше» почутим? Фільм про взаєморозуміння і прірви між людьми.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»