Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Володимир Даниленко обере найкращу наречену

8 травня, у суботу, на площі Ринок у Львові, о 14:00 відбудеться масштабний масовий захід «Парад наречених», почесним гостем якого буде відомий письменник Володимир Даниленко. На параді він вибиратиме найкращу наречену, роздаватиме автографи та зачитає уривок із своєї книги «Кохання в стилі бароко», яку видала Літературна агенція «Піраміда». Саме Володимир Даниленко оголошуватиме переможниць і вручатиме їм подарунки.

Перед парадом, о 12:00, Володимир Даниленко роздаватиме автографи усім активним читачам у книгарні «Є» у Львові, що на проспекті Свободи, 7.

Участь у параді візьмуть жінки та дівчата, одягнені у весільне вбрання. «Парад наречених дає змогу жінкам одягати весільну сукню щороку. І не важливо, чи одружені вони, чи ні. Для одружених – це змога згадати свій найкращий день у житті, для неодружених – це можливість стати нареченою, не одружуючись, а до шлюбу підійти виважено і не виходити заміж заради того, щоб одягти весільну сукню. Для цього можна прийти на парад», — зазначив Дмитро Гломбінський.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»