Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Вечір пам'яті Тадеуша Ружевича (Львів)

Дата події: 07.05.2014 18:00

Книгарня “Є” запрошує на вечір пам'яті Тадеуша Ружевича “Поетом є той, хто відходить і хто відійти не може”, яка відбудеться 7 травня за участі літературознавців, перекладачів-полоністів Віктора Дмитрука, Ярини Сенчишин, Остапа Сливинського.

Початок — о 18.00.

Тадеуш Ружевич (9 жовтня 1921 — 24 квітня 2014) — польський поет, прозаїк, драматург, сценарист. Один із найвідоміших у світі сучасних польських письменників, лауреат численних премій (зокрема Літературної премії Європейського Союзу, 2008), почесений доктор кількох університетів у Польщі, член Польської академії знань, а також Баварської і Берлінської академій мистецтв у Німеччині.

Не можу собі навіть уявити, як виглядала б польська повоєнна поезія без віршів Тадеуша Ружевича. Ми усі йому чимось завдячуємо, хоч не кожен із нас може це визнати
Віслава Шимборська

2007 року у львівському видавництві “Літопис” вийшла друком книжка прози Тадеуша Ружевича “Серть у старих декораціях” в перекладі Ярини Сенчишин. Багато інших творів письменника і драматурга були публіковані українською в антологіях і збірниках. 2010 року Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка створив виставу за п'єсою Тадеуша Ружевича „Стара жінка висиджує” (стала переможцем у кількох фестивалях, досі є в репертуарі).

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»