Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Оголошення переможців поетичного конкурсу для початкуючих поетів і поеток «#virshi_ZP» та читання творів конкурсантів (Запоріжжя, Козак-палац)

Дата події: 29.10.2017 16:00

Книгарня «Є», Запорізька книжкова толока та Запорізька обласна організація Спілки письменників України запрошують на оголошення переможців поетичного конкурсу для поетів і поеток-початківців «#virshi_ZP» та читання творів конкурсантів. Захід відбудеться під час Урочистого закриття Запорізької Книжкової Толоки на головній сцені в Козак-палаці 29 жовтня. Початок о 16:00.

На початку жовтня було оголошено поетичний конкурс для поетів і поеток початківців «#virshi_ZP», на який надіслали багато своїх творів талановиті молоді люди. Серед учасників журі конкурсу в складі: Олександр Медко – заступник голови Запорізької обласної організації Спілки письменників України (голова журі), Валентин Терлецький – поет, письменник, журналіст, Ірина Сажинська – поетеса, визначено 5 переможців, які отримають подарунки від Книгарні «Є». Також їхні твори будуть видані спільною збіркою за підтримки Запорізької обласної організації Спілки письменників України у 2018 році. Нагородження переможців і поетичні читання творів конкурсантів відбудеться під час Урочистого закриття Запорізької Книжкової Толоки на головній сцені в Козак-палаці 29 жовтня.
Адреса: Козак-палац, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»