Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Одіссея ностальгій»: зустріч із Євгеном Положієм та Наталкою Сняданко (Івано-Франківськ)

Дата події: 09.04.2013 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фоліо» запрошують на презентацію книг «Одіссея» Євгена Положія та «Амаркорд» Наталки Сняданко, яка відбудеться 9 квітня.

Початок – о 18:00

Мандри грека Одіссея тривали 40 днів, мандри мешканців міста Ріміні з фільму Федеріко Фелліні «Амаркорд» здійснювалися закапелками власної пам’яті, мрій і ностальгії. Квітнева одіссея Євгена Положія та Наталки Сняданко, яка представлятиме різні варіації ностальгії, мрій та кумедних історій, триватиме 6 днів, за цей час автори побувають у 6 містах, що можна вважати своєрідним швидкісним рекордом з огляду на специфіку вітчизняного транспорту.
В рамках авторського туру «Одіссея ностальгій» письменники відвідають Івано-Франківськ. Вони представлятимуть свої книги «Амаркорд» та «Одіссея», до яких увійшли твори письменників, опубліковані раніше у видавництві «Фоліо», а також нові тексти.

Про авторів:
Євген Положій народився у селі Терни Недригайлівського району Сумської області. Автор громадських медіа-проектів «Нічний Дозор» (2004) та «За чесні вибори!» (2006). Викладав у СумДУ на спеціальності «журналістика» дисципліну «Проблематика ЗМІ». Захоплення: читання книжок та подорожі. У житті керується девізом: «Більше побачити, більше проїхати, менше витратити!». Таким способом Положій подорожував по Сирії (двічі), Йорданії (двічі), Лівану, Туреччині (Антіохія-Кападокія-Анкара-Стамбул), Індії, Непалу, Бангладеш, Сербії, Чорногорії та Китаю, а також США, Шотландії, Єгипту, Латвії, Литві, Польщі, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині, Іспанії, Гібралтару та ін. Працює головним редактором газети «Панорама» м. Суми. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки «Мері та її аеропорт» (2008), «Потяг» (2008), «Дядечко на ім'я Бог» (2008), «Вежі мовчання» (2009), «Одіссея» (2011), «Юрій Юрійович, улюбленець жінок» (2012, номінована на премію «Книга року ВВС»).
Наталка Сняданко мешкає у Львові. Письменниця, публіцистка, перекладає з польської (Збіґнєв Герберт, Ярослав Івашкевич, Чеслав Мілош, Ян Бжехва, Ольга Токарчук, Януш Вішнєвський) та німецької (Франц Кафка, Фрідріх Дюрренматт, Ґюнтер Ґрасс, Стефан Цвайґ, Юдіт Германн, Ельфріде Єлінек, Карл Май та ін.). Авторка прозових книг «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки» (2001, 2004), «Сезонний розпродаж блондинок» (2005), «Синдром стерильності» (2006), «Чебрець у молоці» (2007), «Країна поламаних іграшок та інші подрожі» (2008), «Комашина тарзанка» (2009), «Гербарій коханців» (2011) та «Амаркорд» (2012). З 2009 року редагує тримовний українсько-польсько-німецький літературний часопис РАДАР. Друкується в українській та закордонній пресі. У 2011 році отримала нагороду ім. Джозефа Конрада Польського інституту у Києві. Її прозу перекладають у Польщі, Росії, Білорусії, Чехії, Німеччині, Швейцарії, Австрії та США.
***

Адреса книгарні «Є»:
 вул. Незалежності, 31,

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»