Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Новорічний квест «Подарунок для князя Радзивіла» (Київ, ГЕТЬМАНА)

Дата події: 24.12.2016 12:00

Книгарня «Є» запрошує усіх, кого цікавлять пригоди знаменитих людей, на квест за мотивами роману Ірини Даневської «Німецький принц Богуслав Радзивіл». Захід відбудеться 24 грудня почергово у всіх київських книгарнях «Є», початок – о 12.00 у книгарні за адресою вул. Гетьмана, 1 (станція метро “Шулявська”).

Вважаєш, що історія — це лише дати й факти з навчальної програми? Ми доведемо тобі, що це не так! Насправді історія — це те, що може відбутися саме з тобою. Прийди і переконайся!

24 грудня візьми участь у квесті і спробуй повторити хоча б частину подвигів легендарного князя Богуслава. На всіх учасників чекає гарний настрій, шалені враження, нові знайомства, подорожі містом, відчуття конкурсу і свята, а на переможців чекають призи.

Під час квесту вам потрібно буде відвідати усі книгарні “Є” Києва. У кожній на учасників чекатимуть веселі завдання на спритність, кмітливість і ерудицію. Ви відчуєте смак пригод разом із людиною, що змінила хід європейської історії і... Зрештою, приходьте і дізнайтеся все самі!

Кожна команда матиме власний маршрут. Але якщо у вас немає компаньйона — не засмучуйтесь! Ви зможете об'єднатись з кимось в команду вже на квесті.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Гетьмана, 1,
м. «Шулявська».
Тел.: (044) 594-57-17

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»