Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Нон-фікшн.ua. iLit: література в епоху ґаджетів та Інтернету (Вінниця)

Дата події: 20.07.2016 18:30

Книгарня «Є» та літературна медіатека «5books» запрошують на дискусію «iLit: література в епоху ґаджетів та Інтернету» в рамках проекту «Нон-фікшн.ua», яка відбудеться 20 липня. Початок – о 18.30. 

Як змінюється література та культура читання під впливом ґаджетів та інтернету? Літературні феномени мережевої поезії, літблогів, подкастів та відео-оглядів доводять, що в епоху нових технологій та медіа людство аж ніяк не забуває про читання і творчість. Та чи стане «цифрова література» логічним еволюційним етапом нашої цивілізації, чи остаточно змістить акценти у писаних текстах?

Про світлі коридори та глухі кути у взаємодії літератури з технологіями дискутуватимуть літературозавець Олександр Вешелені, журналіст Олександр Мельник і блогер Віталій Янковий.

«Нон-фікшн.ua» – спільний проект вінницької Книгарні «Є» та літературної медіатеки «5Books», створений, аби поміркувати разом про тренди українського ринку нон-фікшн та нових медіа, об’єднати активних підприємців, громадян, психологів, митців та медійників довкола трансформацій сучасного українського соціуму і створити неформальний майданчик для поширення нових знань у Вінниці.

Адреса книгарні «Є»:

вул. Валова, 5-9.

Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»