Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

"Навіщо класиці сучасна музика, навіщо музиці складна поезія? " — розмова з учасниками гурту «ГИЧ-оркестр», прес-конференція з нагоди київського концерту й презентації альбому «Під маркою Івана Яковича» (Київ, Лисенка)

Дата події: 16.03.2017 12:00

Книгарня “Є” запрошує журналістів, а також усіх прихильників гурту «ГИЧ-оркестр» і любителів літературної класики в оригінальному музичному виконанні на розмову «Навіщо класиці сучасна музика, навіщо музиці складна поезія?» та прес-конференцію з нагоди київського концерту й презентації альбому «Під маркою Івана Яковича». Захід відбудеться 16 березня. Початок — о 12.00. У заході візьмуть участь учасники гурту.

Музичний гурт «Гич-оркестр» делікатно грає екстравагантну музику, співає пісні не лише на вірші учасники гурту Мар'яна Пирожка, а й на слова українських поетів-класиків, як-от Павла Тичини, Володимира Сосюри, переосмислює народну творчість. Він шанує традицію, але при цьому його музика народжується у радості експерименту. Цьогоріч гурт презентує альбом “Під маркою Івана Яковича”, де на музику та вокал покладено народні пісні з різних країн, які Іван Франко свого часу зібрав і переклав українською.

Під час заходу поговоримо про те, що дає сучасна музична обробка фольклорним композиціям та віршам класиків, як на це реагують слухачі. Хлопці поділяться враженнями з попередніх концертів — презентацій альбому “Під маркою Івана Яковича” (відбулись уже у Тернополі та Львові) та розкажуть, чого чекають від концертів у Києві, Дніпрі, Харкові.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: 044 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»