Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Нагородження переможців конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» (Київ, Лисенка)

Дата події: 25.03.2017 16:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на церемонію нагородження переможців конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець», яка відбудеться 25 березня. Початок – о 16.00. Учасники: есеїст та перекладач Андрій Бондар, український репортажист Олег Криштопа, дослідниця літератури нон-фікшн Марія Титаренко, кураторка конкурсу Олеся Яремчук та переможці.

Журі конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» від видавництва «Темпора» визначились із десяткою найкращих репортажів на тему «Чому я ніколи звідси не поїду». До короткого списку конкурсу увійшли: Анастасія Дзюбак, Катерина Зінов’єва, Віра Курико, Дмитро Пальчиков, Роман Повзик, Володимир Сенатовський, Павло Стех, Ярослава Тимощук, Олег Фея та Надія Швадчак. Список складений в алфавітному порядку. Хто ж стане лауреатом, ми дізнаємось на церемонії вручення.

Члени журі конкурсу Андрій Бондар, Олег Криштопа та Марія Титаренко оголосять авторів найкращих текстів. Також переможці отримають подарунки та грошові винагороди. І місце – 10 000 грн, ІІ місце – 7 000 грн, ІІІ місце – 5 000 грн. Десятка репортажів увійде до альманаху «Veni, Vidi, Scripsi», а перший лауреат отримає право надрукувати книгу у видавництві «Темпора».

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: 044 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»