Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Міжнародний проект “Апокаліпсис міста”. Зустріч із Павелом Кубіцкі (Польща). Розмова на тему “(Ре)конструкція ідентичності пост-мігрантських міст” (Київ, Лисенка)

Дата події: 21.06.2017 18:30

Книгарня “Є” та Польський Інститут у Києві запрошують на чергову подію у рамках проекту “Апокаліпсис міста” — зустріч із Павелом Кубіцкі (Польща) та розмову на тему “(Ре)конструкція ідентичності пост-мігрантських міст”. Модераторка — Катаріна Новікова. Захід відбудеться 21 червня. Початок — о 18.30.

Павел Кубіцкі (Краків, Польща) — соціолог і антрополог культури, ад’юнкт Інституту європеїстики філософського факультету Яґеллонського університету, де керує післядипломними курсами «Місто і сфера міста. Як співтворити добре місто». Спеціалізується в дослідженнях суспільно-культурного простору міст. Автор багатьох публікації, присвячених цій темі, зокрема «Місто в мережі значень. Краків і його тотожність» (Ксєнґарня Академіцка, Краків, 2010) та «Винайдення сфери міста. Польське міське питання з перспективи довгого тривання» (Nomos, Краків, 2016), а також рапорту «Нові городяни в новій Польщі (2011).

Захід відбувається за підтримки Польського Інституту у Києві.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»