Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Міжнародний проект “Апокаліпсис міста”. Зустріч із Катажиною Сискою (Польща). Розмова “Театр в місті, місто в театрі. Феномен міських театрів та їхній вплив на формування тожсамості міста” (Київ, Лисенка)

Дата події: 26.05.2017 18:30

Книгарня «Є», міжнародний проект «Апокаліпсис міста» та Польський інститут у Києві запрошують на зустріч із Катажиною Сискою (Польща) та розмову на тему: “Театр в місті, місто в театрі. Феномен міських театрів та їхній вплив на формування тожсамості міста”. Захід відбудеться 26 травня. Початок — 18:30. Модераторка — Катаріна Новікова.

Розмова про театри в міському середовищі, які вростають у тканину міст, користаючи зі значущих для міста чи районів міста пам'ятних локацій та історичних пам'яток. Такі театральні проекти дедалі більше стають популярними у Польщі та Європі загалом. Їхньою метою є насамперед залучення людей до участі в житті міста, громади, району міста, а також заангажування до активного впливу на життя містян. З іншого боку, міські театральні проекти виконують терапевтично-культурну роль, переносячи на сцену локальний фольклор, міські легенди, плітки, оповідки, анекдоти, топоси тощо.

Завдяки цьому театр стає простором реальної комунікації містян і гостей міст з локальною історією, архітектурою, мітологією.

Приклади, підготовані до ілюстрацій, відображають роботу кількох таких польских театрів — як у великих містах, так і в провінції.

Модераторка зустрічі — Катаріна Новікова, філософиня, релігієзнавиця.

Катажина Сиска, Краків (Польща) — асистентка в Інституті східнослов’янської філології Яґеллонського університету. Дослідниця сучасної культури, культурних відносин, зокрема театральних Польщі і Росії. Досліджує феномен міських театрів та їхній вплив на тотожність міста, зокрема на прикладі театру ім. Г. Моджеєвської в Лєґніци і “Лазьня Нова” в Кракові.

Міжнародний проект “Апокаліпсис міста” відбувається під патронатом Польського Інституту в Києві.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»